Beebi pildistamine

Beebi pildistamine 

on ideaalne läbi viia tema kahe esimese elunädala jooksul. Siis nad magavad enamuse ajast, on poseerimisel rahulikumad ning on pehme ilusa nahaga.  

Võta ühendust fotograaf Railiga

juba mõned kuud enne oodatavat sündi, siis saab fotograaf planeerida oma töögraafikut ning mahutada kõik soovijad. Võib kirjutada ka siis, kui beebi on juba sündinud, lihtsalt olenevalt beebide sündidest võib juhtuda, et tihedasse töögraafikusse ei pruugi fotograafil ideaalses ajavahemikus aega pakkuda olla.  Kirjuta fotograafile oma beebi oodatav sünniaeg, sugu ja oota kinnitust. Hiljem beebi saabumisel anna ruttu ka fotograafile oma rõõmsast uudisest teada ja lepime täpsemalt kokku sessiooni fotostuudios Tartus või Teie kodus.

Pildistamine kodus

on sobivam neile, kel meeldib kaasata piltidele elustiili ja olustikku, kus beebi saabub ning kasvama hakkab. Tempo on vabam ja rahulikum, fotograaf võib kaasa tuua mõningaid aksessuaare.

Pildistamine fotostuudios

 loob võimalused sessiooni aegasid kergemalt valida, kasutada lisavalgustusi ja tehnikat ning rekvisiidivalik on käeulatuses.Beebisessioonid võtavad rohkem aega juba seetõttu, et pildistamisel on oluline beebi rahulolu ning seega on vahel vaja anda aega kohaneda, keha kosutada ja unne kussutada.
Kõik huvitav, mis on beebile juba soetatud või mis temaga seostub ning on vanematele oluline, võite kaasa võtta.