TEENUSED

STUUDIOSESSIOONID:

 30 MINUTIT STUUDIOS 150€ *

Hind sisaldab 10 täismõõdus töödeldud pildifaili galeriist, kus on kogu sessiooni õnnestunud võtted valimiseks ees. Pildid on ilma segava logota, täistöödeldud.

* 30-minutiline sessioon sobib hästi sõbrannade sessiooniks, vanemate lastega portreede või ideesessiooni läbiviimiseks, ühes stiilis perepiltide jaoks, üksiksessiooniks.  Pakett kuni 3-le inimesele, suurema seltskonnaga soovitan valida pikem sessioon.

 

 

60 MINUTIT STUUDIOS 200€ *

Hind sisaldab 20 täismõõdus töödeldud pildifaili galeriist, kus on kogu sessiooni õnnestunud võtted valimiseks ees. Pildid on ilma segava logota, täistöödeldud.

*  60-minutlilne sessioon sobib väikelastega perele, varjatud aktiseeriaks, aksessuaaridega kõhupildistamise jaoks. Pakett ei sobi vastsündinu pildistamiseks. Kuni 6 inimest, mitme pere puhul soovitan valida pikem sessioon.

 

 

2015-04-18_0001

2 TUNDI STUUDIOS 300€

Hind sisaldab 50 täismõõdus töödeldud pildifaili galeriist, kus on kogu sessiooni õnnestunud võtted valimiseks ees. Pildid on ilma segava logota, täistöödeldud.

Sobib hästi glamuuri sessiooniks, varjatud aktiseeriaks, vastsündinu sessiooniks (elustiili võtmes), reklaampildiseeriaks, mitmele perele, suuremale perele või grupile.

 

 

PEOPAKETT 320€ 

Hind sisaldab 3h pidu stuudioruumis, millest 1,5h on mõeldud pildistamisele, 40 täismõõdus töödeldud pildifaili+20 A6 printi.   Pildid on ilma segava logota, täistöödeldud.

 

 

 

BEEBISESSIOONID:

BEEBI MINISESSIOON STUUDIOS 200€ 

Hind sisaldab 1h pildisessiooni kahel setupil beebi mässitult, piltide töötlust-sortimist.  Pildid beebist ja vanematega koos. Õed ja vennad sessiooni aega kahjuks ei mahu.
Pildid on ilma segava logota, täistöödeldud.
Stuudiost väljaspool pildistamisel rakendub lisatasu 50€

 

 

 

BEEBISESSIOON STUUDIOS 330€ 

Hind sisaldab 1-3h pildisessiooni rahulikus beebi rütmis, piltide töötlust-sortimist.  Pildid beebist, vanematega eraldi ja koos. Pildid on ilma segava logota, täistöödeldud.Õed-vennad beebiga koos piltide jaoks on lisatasu 20€, mis katab nii lisanduva aja kui töötluskulu.
Stuudiost väljaspool pildistamisel rakendub lisatasu 50€

 

 

 

UUS! PREMIUM BEEBISESSIOON STUUDIOS 500€ 

Hind sisaldab 1-3h pildisessiooni rahulikus beebi rütmis, piltide töötlust-sortimist, fotoraamatut mõõdus 20x20cm ja pildid kätte nädalaga! Palun anna premiumpaketi soovist teada enne sessiooni.
Pildid beebist, vanematega eraldi ja koos. Õed-vennad beebiga koos piltide jaoks on lisatasu 20€, mis katab nii lisanduva aja kui töötluskulu. Pildid on ilma segava logota, täistöödeldud.
Stuudiost väljaspool pildistamisel rakendub lisatasu 50€

 

ÕUESESSIOONID:

VÄIKE ÕUESESSIOON 200€ *

Hind sisaldab kuni 1h pildisessiooni, piltide töötlust-sortimist.  Pildid on ilma segava logota, täistöödeldud.

* Pakett üksikule, paarile, ootusesessioonile, ühele perele. Reeglina ühes asukohas. Pakett ei laiene pulmadele, matustele ja suurematele üritustele.

 

 

2014-11-23_0012SUUR ÕUESESSIOON 300€ *

Hind sisaldab kuni 2,5h pildisessiooni, piltide töötlust-sortimist.  Pildid on ilma segava logota, täistöödeldud.

* Pakett suuremale perele (vennad-õed, vanemad-lapsed-lapselapsed jne), võimalus pildistada erinevates asukohtades. Pakett ei laiene pulmadele, matustele ja suurematele üritustele.

 

 

NB! Fotosessioonidele nädalavahetustel ja pühadel lisandub lisatasu 50€

___________________________________________________________________________________________

LISA:

Fotograafi vahendusel võimalik tellida ka  kvaliteetset piltide väljatrükke erinevas formaadis. Täpsem info fotograafilt.

Müügil on ka kinkekaardid oma tuttavatele, sõpradele kinkimiseks. NB! Kinkekaardi   realiseerimisaeg on märgitud kaardile (reeglina 3 kuud väljastamiskuupäevast).

Stuudios ei ole võimalik tasuda pangakaardiga. Soovides tasuta ülekandega, peab arve tasutud olema enne sessiooni! Hinnakirjas kajastuva pildi trüki- või originaalfailiga kaasneb õigus reprodutseerida fotograafi  autoritööd mittekommertslikel eesmärkidel. Fototeenuse puhul ei kehti lepingust taganemise õigus, kuna tegemist on personaalse teenusega ning tellitavaid tooteid ei ole võimalik suunata taas käibesse.
Piltide kasutamine meedias, reklaamides,  trükistes jm. ärilistel eesmärkidel on vaja kooskõlastada fotograafiga. Fotograaf kajastab tehtud töid vaid kliendi nõusolekul.

Tehtud töid säilitatakse 3 kuud pildistamise hetkest.
Fotode töötlusprotsess võtab galeriivaliku puhul aega 1 nädal galerii valiku saamiseni ja peale tellimuse vormistamist 2 nädalat! Beebisessioonide ja kõik-pildid paketis tööde ooteaeg 3 nädalat. Õuesessioonide ooteaeg on suveperioodil 1 kuu.